Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2018, 14:01   #30
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Dobra post jest.

Zawarłem w nim:

-Stylizowany na Mass Effect, podkład muzyczny grany na żywo z syntezatorów modularnych (nie mój heh- analogi są spoko, ale synteza modularna to prawdziwa "matma"! )

-Elementy obyczajowe, mające rozwinąć relację między drużyną.

-Pokazanie słabości fizycznej Khorta, mającej przecież ukazać iż Lyrio nie jest droidem i nawet najtwardszy najemnik czuje na sobie cięgi ostrej walki.

-I ogólnie cały post jest diabelskim "fillerem"




A więc teraz:

-Możemy przeskoczyć z akcją o jakieś ok. dwanaście standardowych godzin.

-Lyrio w tym czasie opatrzył ranę (która jak wspominałeś nie jest przecież ciężka), umył się, przespał z 8 godzin i Wrócił do żywych.

Proponuję rozpocząć Twój post przy "kieliszku".

W tym czasie Sane mógł zrobić oględziny i realnie oszacować zniszczenia oraz koszt naprawy PROROKA.

Nava mogła wyszukać jakieś informacje na temat całej sprawy. Uznajmy, że ma w sobie dużo nie tylko z złodziejki, ale i podchodzi pod rolę Szpiega.

Ziggy oczywiście jako najlepszy medyk czuwa nad Saane'em oraz pomógł opatrzyć Khort'a.

Reasumując- w tej kolejce możemy jeszcze skoncentrować się na relacjach- ale też zebrać trochę "intelu" i ustalić wspólnie z drużyną dalsze działania.

Swoją drogą, znowu Cię chwalę ^^ ale nie spodziewałem się tak wstępnie dobrze nakreślonych towarzyszy, których intuicyjnie dobrze mi się rozwija- na tyle na ile pozwalają moje kompetencje .

Ba! Sądziłem, że Lyrio będzie całkowicie samotnym wilkiem. Dużo mnie to nauczyło jeśli będzie szło o własne solówki, bo zazwyczaj w nich skupiałem się tylko na BG a NPC byli raczej zawsze statystami.

POZDROWIENIA!
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 28-02-2018 o 15:12.
Pinn jest offline