Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 19:25   #22
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
A ja wam powiem, że lubię jak ludzie piszą, że się zgłaszają. Z jednego prostego powodu, czasami omijam sesje, mimo, ze fajnie się zapowiada z powodu potencjalnych współ graczy. No cóż jestem tylko człowiekiem i mam swoje sympatie i antypatie, na samą myśl ,że miała bym grać z x lub y, mam mdłości i rozwolnienie. Smutne, ale pomimo tego, ze pewien mądry człek wbija mi do głowy "odłóż emocje na półkę" nie do końca to potrafię. A co się tyczy tej całej nie fajnej sytuacji z Ramą to mnie najbardziej zbulwersowało jej podejście do Admina, bądź co bądź to on trzyma ten cały interes w kupie i szacunek mu się za to należy.

Ps. Jak by niejaki Ecco to czytał, to zapraszamy, jak tylko podniesie rękę na naszego Admina, to gwarantuje, że bez owej kończyny i nie tylko do domu wróci. Prawda Panowie!?
 
MigdaelETher jest offline