Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 19:32   #24
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał MigdaelETher Zobacz post
Ps. Jak by niejaki Ecco to czytał, to zapraszamy, jak tylko podniesie rękę na naszego Admina, to gwarantuje, że bez owej kończyny i nie tylko do domu wróci. Prawda Panowie!?
Ups, ale zabrzmiało.

Co do postów w rekrutacji typu " Zgłaszam się, kartę dam pod wieczór". Co mam napisać jak chcę się do sesji zgłosić? Jak nie mam pytań żadnych to chyba post typu "zgłaszam się itd" jest dobry. A gdyby zgłoszenia i pytania pisać na PW to rekrut by szybko został zapomniany. Takie posty jak te podane przykłady odświeżają temat.
Ostatnio widziałem jeden temacik, w którym była rzeź niewiniątek... 5 warnów poszło... a to tylko dla tego, że ludzie chcieli się zgłosić... Coś chyba nie tak...

EDIT:
Post Redone - dzięki za wyjaśnienia
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 27-06-2007 o 22:09.
Panda jest offline