Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 20:23   #26
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Panda Zobacz post
Co do postów w rekrutacji typu " Zgłaszam się, kartę dam pod wieczór". Co mam napisać jak chcę się do sesji zgłosić? Jak nie mam pytań żadnych to chyba post typu "zgłaszam się itd" jest dobry. A gdyby zgłoszenia i pytania pisać na PW to rekrut by szybko został zapomniany. Takie posty jak te podane przykłady odświeżają temat.
Ostatnio widziałem jeden temacik, w którym była rzeź niewiniątek... 5 warnów poszło... a to tylko dla tego, że ludzie chcieli się zgłosić... Coś chyba nie tak...
Widzę że już kilka osób wciąż powtarza to samo, że powinna być możliwość pisania "Zgłaszam się" itp. Jak już mówiliśmy - pracujemy nad tym, wiemy że tego chcecie, poprawki co do regulaminu w toku Więc ten temat możemy już chyba zostawić ; ) Niemniej jednak dziękujemy za wyrażenie opinii, dzięki temu możemy wspólnie tworzyć lepsze forum.

Jeśli chodzi o tą rzeź niewiniątek - o tym też już była mowa - Solinarius się tym zajmie i przeprosił za całą sytuację. Więc to chyba również jest już jasne?

Pozdrawiam wszystkich, którzy sie tu wypowiedzieli - bo to naprawdę oznacza, że zależy wam na tym forum. Proszę tylko, żeby ton w jakim się wypowiadacie był bardziej uprzejmy - tyczy się to wszystkich.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline