Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2018, 12:30   #670
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Mistrzu pisze posta =p

A milczenie to trochę studia, trochę mały kryzys z dziewczyną, trochę Dark Souls 3... ale wczoraj siedziałem 2 godziny w pociągu to mam już większość posta napisaną
Wstrzymałem się tylko z motywami które wymagają ode mnie rzutu kością i chcę ten rzut wam udostępnić (w pociągu nie było internetu).

A jeśli idzie o wykrywanie cudów przez psionikę...

Cytat:
Tysiąc Światów
Świat Warhammera 40k ma kilkadziesiąt lat. Jego fabuła nieraz sama sobie zaprzecza (część z tych zaprzeczeń da się wyjaśnić wchodząc znacznie głębiej w fabułę, ale zdecydowanie nie wszytskie), albo zwyczajnie zmieniła się między edycjami. Tam gdzie trzech graczy, tam cztery wizje świata. To jest zabawa i jeśli widzimy jakieś aspekty warhammera w trochę inny sposób… np. wolicie wersję gdzie Necroni to w 100%tach bezmyślne automatony, albo nie trawicie mega elitarnych oddziałów Szarych Rycerzy używających demonicznych broni… to pogódźcie się z tym =p
Albo dajcie mi znać wcześniej, to wywalę takie motywy jeśli nie okażą mi się potrzebne
Cytat:
Nie no, to już daleko idąca przesada...
Nie ma czegoś takiego jak "inna częstotliwość psioniki", każda psionika pochodzi z Warpu.
No i tak właśnie uważa Sharaeel i na podstawie tego uznaje, że cuda i psionika to dwie różne rzeczy.
Howk! Arvelus has spoken!
Kliknij w miniaturkę



A argument jest błędny.
Fotony także mają jedno źródło. Elektrony skaczące po zewnętrznych powłokach atomów. Co nie przeszkadza im drgać z różną częstotliwością.

Ergo:
Psyniscience nie wykrywa cudów, pomimo że cuda czerpią moc z warp.
Ta energia warp jest solidnie przefiltrowana i już nie przypomina siebie w podstawowej formie (czego efektem np jest niemożność do wywołania nią manifestacji chaosu).

Czemu tak?
Bo taką mam właśnie wizję. Wszystko o częstotliwościach energii warp i cała dyskusja to jest dorabianie sobie filozofii i podstaw para-naukowych aby osiągnąć konkretny efekt, wedle którego psyniscience i moce psioniczne nie wykrywają talentów wiary jako mocy psykerskiej, bo to jest kanon który ja uznaję.
Przykro mi, tutaj będę tyranem =p
 
Arvelus jest offline