Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 10:08   #31
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Brunia spojrzała doradczyni zawodowej w oczy
- masz rację siły dobra i zła się wyrównują, więc pokonam mój strach przed złym losem i powiem, że dzisiejszej nocy miałam gościa. Przez zamknięte powieki widziałam, że mnich stał nad moim łożem. Rozpoznałam go to Alexander Anderson, w jakim jednak celu przybył wiedzieć tego nie mogę. Gdyby chciał mnie zabić, to bym już nie żyła... więc pewnie inne było jego pragnienie. Aleksandrze czy ustaliłeś tej nocy mą rolę ? Czy też inne było twe pragnienie... Czyżbyś był zwykłym podglądaczem, lub też zboczeńcem pragnącym niziołczej dziewicy? Nie godzi się to twemu świętemu stanowi... Inna sprawa, że wierzę iż więcej z tu obecnych tej nocy posiadło wiedzę która może nam pomóc przetrwać te trudne czasy.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 04-03-2018 o 10:16.
Wisienki jest offline