Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 11:27   #1568
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Ale własnie o to chodzi

Odgrywamy żywe postacie (na ile to możliwe), a nie partię szachów. W życiu decyzje rzadko podejmowane są na podstawie długich przemyśleń i wyboru najlepszej strategii. Jeśli wyjdzie, że Detlef przesiedzi oblężenie w celi, to jako gracz nie będę miał z tym problemów. Jeśli stracimy mandat do bronienia mieszkańców i wymkniemy się chyłkiem z miasta porzucając je na pastwę wroga, to też ok (choć pewnie mieszkańcy będą mieli na ten temat inne zdanie ), jeśli nawet oddział się rozdzieli (różnica zdań, bunt, dezercja czy inne), to też git, bo pewnie MG i tak w końcu posadzi wszystkich BG w jednej celi w oczekiwaniu na rychłą egzekucję.

Ważne, żeby gra sprawiała frajdę wszystkim i tyle

Co do miejsca - być może coś mi umknęło, ale przyjąłem, że skoro garnizon miał służyć dla miejscowych, których kilkudziesięciu było, to pewnie i tak nie byli to zawodowi żołnierze (to nie armia w końcu), tylko coś na kształt milicji (straż miejska?). Ludkowie poza służbą siedzieli w domach, a w garnizonie tylko ci na służbie (patrole, pilnowanie bramy, ochrona mytników i miejskich urzędów i takie tam). W kazdym razie uznałem, że koszary nie są zbytnio rozbudowane i jeśli komendant ma swoje biuro, do tego Baron zgarnął kolejne, to poza kilkoma salami dla szeregowych nic już nie zostało. W końcu to nie centrum konferencyjne Jeśli się mylę, to proszę MG o sprostowanie (posta jednak nie zmieniam, bo reakcja krasia wpisuje się w dyskusję o tym kto komu rozkazy wydaje).
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 04-03-2018 o 11:36.
Gob1in jest offline