Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 11:42   #33
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Szalony Paladyn parsknął - Nie domagaj się tak głośno buta żabo, bo ktoś w końcu straci cierpliwość i cię kopnie! A ty niziołcza dziewojo potrzymaj swe zapędy i oskarżenia. Chyba ci ten cały alkohol uderzył do głowy i obudził w tobie jakieś niskie pragnienia? Tak przyglądałem się tobie, jako jednostce zgniłej moralnie, ale skoro jak sama mówisz nie zrobiłem ci krzywdy nie masz podstaw ku swym oskarżeniom! - Odpowiedział na zarzuty.

Następnie podszedł do biurka Doradczyni Zawodowej i jednym ruchem ręki zrzucił z niego papierzyska:


[MEDIA]https://static.comicvine.com/uploads/original/3/39334/948943-63__andersonpapers.jpg[/MEDIA]

- Noc minęła mi na modlitwie i obserwacji czy nie dziwi was, że łupieżca umysłu próbuje bronić niewidzącej kobiety, która od samego początku wie o nas podejrzanie dużo? Doradczynie to Ilsensine udzielił komuś ze złych bóstw postaci swoich obleśnych dzieci a teraz udają nieszkodliwych! Doradczynie zawodową należy zlinczować! - Ogłosił swój osąd.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-03-2018 o 11:58.
Brilchan jest offline