Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 11:58   #34
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
Dziwna Żaba zastanawiała się, czy rozsądnym było tak wszystkich "odkrywać", zwłaszcza, że niektórzy bogowie mieli trochę pomylone patrzałki i każdy widział kogoś inaczej. Dla Mafii i Seryjnego to tylko ułatwiało typowanie, bo w całym tym zamieszaniu sami wchodzili na "czystych"... no w miarę.

- Nie krzycz na mnie człowieczku bo cie blepne! Myślisz, że jak jestem Żabą i to w dodatku bardzo dziwną, to jestem niegroźna? - Nadymał się gniewnie płaz, ukazując swoją true formę!

[media]http://www.lazerhorse.org/wp-content/uploads/2015/05/Purple-Frog-India-Endangered.jpeg[/media]

A potem Dziwna Żaba została zaskoczona nagłym oddaniem głosu na domniemanego boga... zaczęła się zastanawiać jak napalony na małolaty ksiądz, mógł być w dwóch miejscach na raz... tylko Ilsensine to potrafi... a przecież właśnie został - niby odkryty... Czyżby mieli wśród siebie błazna incognito?
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline