Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2018, 12:09   #36
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Artemis wzruszył tylko ramionami na słowa Doradczyni Zawodowej, ostrząc sztylet.

-Jeszcze nie czas bym się ujawniał, dobrze mi w cieniu, natomiast nieco zaczynamy już wiedzieć. Nasz Alexander Anderson, wie coś o tobie, ślepa damo, oskarża ciebie.

Łupieżca ręczy zaś za twoją niewinność, jeżeli mielibyśmy mu wierzyć, to on jest Tormem albo Mystrą a ty jesteś jednym z jasnych bogów lub Maską.

Co do Maski, to interesujące pytanie, czyim jest wrogiem. Gdyby połączył siły z Ilseninine, Bane, Bhaalem i Myrkulem, mieliby siłę równą jasnym bogom.....

Natomiast Brunhilda sugeruje, że jest Labelasem, skoro wie, kto ją odzwiedził i twierdzi, że odwiedził ją Anderson.

Ciekawe, myślę, że dzisiaj mój sztylet zasmakuje czyjejś krwi, pytanie tylko kogo....


 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 04-03-2018 o 12:20.
Lord Melkor jest offline