Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2018, 08:26   #537
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
- Nie ma dla mnie różnicy czy służę bogom zła czy dobra, ale moja towarzyszka służy Lamashtu. Otrzymała od niej już pierwszy dar, a wkrótce zasłuży na kolejne.

- Obiecaj mi, że ją też nawrócisz! Bez względu na to co uczyniła i czym się stała! Obiecaj mi, że do niej dotrzesz, aby mogła kroczyć przy mnie! Tylko wtedy oddam moją duszę Twojej sprawie i wiedz, że będę wiedziała, jeśli skłamiesz!


Balkazar zbliżał się słuchając słów półelfki. W tym momencie dotarło do niego coś z czego do tej pory nie zdawał sobie sprawy.
- Walkiria może Ci to obiecać, ale nie ma gwarancji, że zadziała to tak jak oczekujesz. Do tej pory myślałem, że nawrócenie przez Wszechstwórcę to jakaś święta indoktrynacja, z której tylko ja sobie zdawałem sprawę. Słuchając tego co mówisz uświadomiłem sobie, że jest to jedynie oświecenie. Mimo nawrócenia nie jesteś oddana Wszechstwórcy, nadal towarzyszka jest dla Ciebie najważniejsza, a to jakiemu bogu służysz jest Ci obojętne - zaczął wypowiedź Balkazar.

- Arnsun - tym razem ork skierował słowa tylko do Walkirii. - Zakładał bym wręcz, że moc nawrócenia z Twojej tarczy lepiej działa na bardziej prymitywne istoty, które kierują się pierwotnymi instynktami, niż tymi które postępują z pełną świadomością. - Popatrzył z powrotem na półelfkę, ale nadal mówił do Sybill. - Zrób jak uważasz, ale pamiętaj moje ostrzeżenie.

Akcje: brak, gotowość bojowa w celu ochrony Sybill
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.

Ostatnio edytowane przez Raga : 05-03-2018 o 13:42.
Raga jest offline