Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2018, 11:13   #53
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
- Faktycznie, błąd z mojej strony nie sprawdziłem warunków wedle których Bhaal zostanie uznany za wygranego, sądziłem że jak zwykle jest to wymordowanie absolutnie wszystkich - Łupieżca przyznał się do karygodnego zaniedbania - Jednak w tym wypadku nawet jeśli będziemy głosować za linczem na przedstawicielu mafii to nie ma powodu by Pan Morderstw nie przyłączył się do głosowania, w końcu będzie to kolejny trup który przybliży go do zwycięstwa.

W mieście zaczynało się robić coraz bardziej chaotycznie, zaczynały padać pierwsze oskarżenia. Illithida współczującym spojrzeniem obrzucił Alexandra Andersona rozważając w duchu to jak dobrze że zdecydował się ujawnić swoją umiejętność i zapewnić pozostałych o niewinności Doradczyni Zawodowej nim miasto dało się uwieść perspektywą łatwego linczu; mimo wszystko miał wrażenie że inkwizytor jest po stronie miasta. Ciekawe jakie jutro będzie miał przemyślenia?

Łupieżca zdecydował się nie oddawać jeszcze głosu zamiast tego obserwując jak klaruje się sytuacja
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline