Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2018, 13:19   #67
Asuryan
 
Reputacja: 1 Asuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputacjęAsuryan ma wspaniałą reputację
Chcac zyskac odrobine prywatnosci, Esmond zasłonił wejscie do pomieszczenia kocem zastępującym drzwi. Usiadł na skrzyni, gestem wskazując magini by usiadła na wygodniejszym łóżku.

-Odkąd pamiętam widzę rzeczy nadnaturalne- zaczął, niechętnie otwierając się przed Izabelą- nie wiem dlaczego Bogowie zesłali na mnie to przekleństwo, ale to co widzę podważa nie jedną naukę kapłanów. To, ze po śmierci dusza trafia do toni, lub rozpada się w nicość.. To wszystko brednie. Zbyt wiele upiorów wałęsa się po świecie by mogło to być prawdą.

-Prześladują mnie również wizje, ostatnio coraz częstsze- dodał po chwili zastwnowienia- rodzina i bliscy, których zawiodłem na różne sposoby. Nawiedzają mnie nocami, pozbawiając snu. Przemawiają do mnie z toni? Czy pozostali w tym świecie? Trudno orzec .
 
__________________
Once the choice is made, the rest is mere consequence
Asuryan jest offline