Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2018, 14:14   #60
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Zabójca odszedł o krok od Diody i zwrócił się w kierunku Doradczyni Zawodowej.

-Nie jestem politykiem, ale czasami możemy się od nich uczyć, nawet bogowie. Dziwisz się, że oddałem głos, przecież aby ta rozgrywka się skończyła, trup ścielić się musi, a aby zakończyła się klęską złodziei Tablic, musi dojść do linczowania.

Pomimi ślepoty wydajesz się co nieco dostrzegać, wiesz że kolejna dobra noc dla bogów śmierci i tyranii oznacza ich zwycięstwo? Już teraz Miasto może nie mieć wystarczająco dużo głosów bez wsparcia Maski... A ten może wygrać z każdym, pewnie najbardziej się teraz obawia ataku w Nocy.

Wydajesz się być bardziej godna zaufania niż nasz szalony Anderson (zgadzam się z twoimi i niziołki uwagami na jego temat), choć zbytnie zaufanie dobre jest dla naiwnych słabeuszy, a głosy padły tylko na ciebie i Diodę.
Dioda nie robi nic, ja przynajmniej jak zauważyłaś trochę analizuje i podsumowuje, prawda?

Więc jeśli ktoś ma propozycję dlaczego ktoś inny niż Dioda powinien zginąć, niech mówi. Faza dnia się kończy.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 05-03-2018 o 14:32.
Lord Melkor jest teraz online