Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2018, 19:45   #84
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Bardag uśmiechnął się chyba pierwszy raz od przybycia do wsi.
- Z chęcią zwilżę gardło zacnym piwem a nie rozcieńczonym ścierwem człeczyn.- Mówił w khazalidzie i spojrzał na sołtysa.
- Aslaaku. Lepiej mówmy we wspólnym bo sołtys gotów o nas źle myśleć.- Dodał i przeszedł na reikspel.
- Tu będziesz kupował zboże?- Podniósł brew.
- Jadło dobre tu mają to i zboże odpowiednie musi być.- Dodał i zwrócił się do Rudigera.
- Co do leśniczówki człeczyno. Teraz powinno być bezpieczniej w niej. Musicie obserwował okolicę i przyjezdnych. Zdaje mi się, że ktoś was nie lubi i chce waszego nieszczęścia. Pomyślcie komu w przeszłości wieś nieprzychylna była.- Dodał i zastanowił się.
- Niestety nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale jak coś wiecie gdzie mnie szukać i z chęcią pogruchotam jemu kości.- Dodał i klepnął sołtysa pocieszająco.
 
Hakon jest offline