Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 22:17   #27
Bigos
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Ale tu macie Bigos!!!

Wszystko w porządku, ale jak to jest z tymi adminami, co to trzymają to wszystko w kupie? Cieszę się, że warny są kasowane, z resztą ci co dostali pewnie cieszą się bardziej, ale to trochę dziwne, że nagle pojawia się jakiś dziwny, niewiele wnoszący wpis w regulaminie i masa ostrzeżeń przy sposobności. A wszystko jakoś tak przy okazji usunięcia Rhamony z forum. Co to jest? Chęć wyżycia się? Nie łapię? Czyli jak się komuś nie spodobam, bo powiedzmy dowie się, że przez telefon smaruję mu tyłek to da się stosowny wpis w regulaminie i do widzenia? Czyli jak jest dobrze to super, ale jak adminowi czapka inaczej leży to bójmy się wszyscy? Dziwne.

Wychodzi, że faktycznie powstał (lub cały czas był) „Nowy Porządek”.

Na początku myślałem, „Fajnie, uwalili jakiegoś użytkownika. Poczytam sobie ten jego całokształt to mi czas szybciej minie i śmiechu będzie”. Pół godziny szukałem czegoś poza udziałem w rekrutacjach, sesjach i tematach o RPG. Nie znalazłem!? Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie? Co to w takim razie za radosny całokształt? Grałem z nią w sesji gdzie faktycznie jechała po MG, ale ciężko było się nie zgodzić i MG nie oponował.

Wychodzi na to, że została wywalona za ostatniego posta gdzie wytyka błąd Solinariusowi (do którego swoją drogą się przyznał). Rozumiem, że ja też zaraz wylecę za Mój „całokształt” a admini przyznają się do błędu po fakcie.