Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2007, 22:18   #28
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
A ja mam taką propozycję która byłą stosowana kiedyś na jednym małym forum gdzie mis ie modzić zdarzyło [notabene forum już zamknięte nikt praw autorskich nie ma].
Otóż tamój było coś takiego ze nowi userzy - Koty mieli okres ochronny który trwał do miesiąca lub napisania 50 postów. Był to tak zwany okres bez warana, w którym admin, modzi i opiekunowie ograniczali się tylko do słownych [pw, sb] upomnień i nakierowywań na odpowiednie punkty regulaminu. Dopiero po owym okresie user który popełniał wciąż te same błędy już świadomie dostawał Warna.
Wydaje mi sie że to nie było złe rozwiązania choć może trochę bardziej czasochłonne. Wszelako jestem pewien że spammerstwo w rekrutacjach musi sie skończyć, ale to przeważnie wina młodych, którzy czasem nie wiedzą nawet jak trafić w regulamin
Jedno dla mnie jest pewne rekrutki to pierwsza linia frontu jak sie tam user nie nauczy to potem będzie spamił gdzie popadnie.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline