Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2018, 13:37   #40
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To zawsze zależy od Narratora jak na to wszystko się zapatruje. Sam wprowadziłem szereg autorskich zmian w działaniu modlitw w prowadzonej na tym forum sesji Inkwizycji, po to, żeby grało się przyjemniej.

Co zaś do zmian dyscyplin wraz z ewolucją świata.. myślę że raczej chodzi o balans pewnych dyscyplin. Nie jestem pewien, czy DA v20 nie wydano po Maskaradzie v20. To by wyjaśniało osłabienie akceleracji, która IMHO w Maskaradzie jest przesadzona.*
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem