Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2007, 11:41   #55
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
Chcą wysadzić zbrojownię. Nie jestem za bardzo za królem ale nie mogę pozwolić by to zrobili. Nie chodzi tu już o mój patriotyzm ale o to by Francja wygrała tą bitwę. Ale co ja mogę zrobić przecież nie wparuję do namiotu księcia i mu tego nie powiem bo mnie też wezmą za spiskowca. Zdrajcę dwóch stron i to już będzie bardziej poważne ad wszystkiego w czym już siedziałam. Chwilka pomyślmy logicznie. Wiem!

Biorę z magazynu pergamin, pióro i atrament. Szybko piszę list.

Drogi Książę D'Enghien
Pragnę zawiadomić cię o rzeczy strasznej. W Twoim zacnym obozie wykryłem spisek. Kilku żołnierzy planuje wysadzić magazyn i obrabować skarbiec. Zdarzy się to jutro. Dokładnej godziny sabotażu niestety nie znam. Podejrzewam, że spiskowcami są Hiszpanie w Twoim wojsku. Nazwisko jednego z nich to Alatrsite. Życzę powodzenia w nadchodzącej bitwie.
Z wyrazami szacunku.
Twój Ami Renard

Zwijam pergamin w rulon i przewiązuję wstążką. Kieruję swoje kroki do namiotu księcia. Kłaniam się nisko ze słowami:

- Książę list do ciebie.

Podaję mu pergamin i wychodzę niech robi sobie z tym problemem co chce. Idę w kierunku mojego konia by dać mu wody i samej coś zjeść z myślą: Szkoda, że nie powiedzieli gdzie jest ten skarbiec.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline