Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2018, 09:20   #1717
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Z tymi 3 dowódcami na każdego trepa to tylko żart - ale rzeczywiście w pierwszej chwili uznałem, że styknie jeden Ostatni na każdy odcinek obrony i policzyłem obronę muru jako jeden obszar, gdzie Diuk miałby możliwość zaprezentowania swojeg nówka-funkiel napierśnika.

Tym bardziej, że w kilku miejscach organizację wspierają weterani Komendanta. Wiem, że to szeregowcy, ale z wojną mieli już więcej wspólnego niż ci ochotnicy (gdzie i tak nie ma nikogo z wyższym stopniem, nie liczę Czwartej, bo tych wojaków z przymusowego poboru Ostatni zwinęli w pierwszej kolejności). Wiem, że weterani zajmujący się organizacją obrońców nie mogą zajmować się organizacją ekip pomocniczych.

Mówiłem już, że Baron dał ciała postanawiając bronić miasta z pomoca niewyszkolonej tłuszczy zarządzanej przez niewyszkolonych poborowych przed doświadczonymi najemnikami? Walnijmy PePeki od razu to chociaż nasi BG przeżyją...
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline