Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2018, 00:58   #111
Yellow King
 
Yellow King's Avatar
 
Reputacja: 1 Yellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputację
Herman Roelig ze spokojem wszedł do swojej chaty. Była ona dwuizbowa, pierwsza z nich większa - bardziej przestronna, z oknami, dużym stołem i stołkami z jednym krzesłem i częścią kuchenną. Za krzesłem znajdował się mały regał, na którym spoczywało kilka ułożonych obok siebie starannie ksiąg. Zerkając dalej, wgłąb drugiego pomieszczenia można było ujrzeć siennik i stary, drewniany bujany fotel. Prócz tego, klapę do malutkiej piwniczki gdzie młody kapłan trzymał worki z małymi zapasami na zimę.

- Jak to mawiają tutejsi mieszkańcy - Bogowie w domu, to i goście w domu. - tak naprawdę Herman Roelig nie wiedział, czy tutejsi tak mawiają. Tak on zwyczaj miał mówić gdy ktoś mało znany przebywał w jego domu, czego on za bardzo nie lubił. Kapłan energicznie po tym usiadł na krześle, odkładając laskę na bok, tym samym wskazując dłonią Albrechtowi stołek naprzeciwko.
 
__________________
Prowadzę:
Kryminaliści: Ucieczka Termin: 04.05

You are in Carcosa now.
Yellow King jest offline