Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2018, 11:02   #90
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- Panieee…- Wilusch spoglądając na Detlefa zawiesił głos nie doszukując się w pamięci nazwiska rozmówcy. - Wciąż złą ścieżką idziecie. Wciąż… Wiele ludzi w tym mieście, ręczę, zastanowiłoby się co się ze mną stało. Wiele też winnych mi przysługę, czy pomoc - jego głos stał się poważny. [i]- Ale najwidoczniej do innych metod przywykliście, prostych bardzo, ale niechaj tak będzie, że puszczę je mimo uszu okazując dobrą wolę… [i/]- uśmiechnął się sztucznie. - Jeno proponuję rozszerzyć wachlarz umiejętności.

- Więc tak - paser ułożył się wygodnie na swym krześle. [i]Księga… Księga o którą pytał wasz przyjaciel trafiła do mnie jakiś czas temu. „Magya ku doskonaleniu wynalazków inżynierów”, się zwała jak dobrze pamiętam .Przetrzymałem ją parę tygodni, by następnie sprzedać szlachcicowi, którego na oczy pierwsze widziałem. Uprzedzając kolejne pytanie. Był to wysoki, rudowłosy wyrostek. Zgłosił się sam , gdy chwilę wcześniej puściłem o księdze wici.

- Aaa,sporo osób się nią w ostatnich dniach interesuje, więc chcę byście zauważyli, że przekazuję wszystko co wiem, odcinając się od kłopotów mego klienta. Więc czegoś panowie sobie jeszcze życzą? – zakończył spokojnym głosem.
 
AJT jest offline