Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2018, 17:16   #1
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Rekrutacja dodatkowa do Warhammer - Z deszczu pod rynnę

Hej 😊

Rekrutacja dotyczy aktualnie rozgrywającej się sesji Z deszczu pod rynnę


Mam możliwość aby wdrążyć do mojej sesji dodatkowego bohatera człowieka - kobietę. Tak więc tylko jeden gracz.

Postać będzie mogła mieć 1800 PD do dyspozycji na start, tak więc nie zaczyna od zera. Dodatkowo ważniejszy dla mnie jest dobry argument niż zapis w podręczniku. Wymagania co do gracza są takie, aby był chętny do współpracy , gdyż sesja jest bardziej nastawiona na storytelling niż mechanikę i był w stanie napisać ciekawego posta raz na 4 dni. Jeżeli jesteś zainteresowana/y napisz.

Gdy napiszesz do mnie dostaniesz kartę postaci w GoogleDoc i Twoim zadaniem będzie jej uzupełnienie. Chciałbym dostać krótki uzupełniający opis postaci, nie potrzebuję na ten moment statystyk, gdyż możemy je szybko zrobić po akceptacji karty. Wystarczy mi około 300 wyrazów. Opis bohatera decyduje o przyjęciu, będę patrzył na sposób pisania i pomysłowość.

W czasie sesji używamy Google Doc, który ma za zadanie przyspieszać ewentualne dialogi czy też walkę, każdy gracza posiada link do swojej karty postaci, dokumentu indywidualnego i dokumentu wspólnego.

Postać gracza nie zna żadnych faktów z poprzednich sesji ani tej. Dlatego gracz może czerpać przyjemność z rozgrywki bez zbędnego nadrabiania zaległości.

Zasady naszej sesji ([Komentarze] - Z deszczu pod rynnę.)

Termin do końca tygodnia, a więc: 18.03.2018, z tym że jeśli znajdę odpowiedniego gracza szybciej to szybciej zamknę rekrutację.
 
Inferian jest offline