Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2018, 01:47   #121
Yellow King
 
Yellow King's Avatar
 
Reputacja: 1 Yellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputacjęYellow King ma wspaniałą reputację
Kapłan zerknął przelotnie na cień przebiegający za oknem, po chwili odchrząknął mówiąc: - Wiem niewiele. Mój proroczy sen pierw składał się z pełni Morrslieba, potem zaś widziałem Ciebie i nieznajomego płaczących nad grobem. Ostateczną częścią była matka płacząca nad trójką rozszarpanych przez jakąś bestię dzieci. - ciałem kapłana wstrząsnął delikatny dreszcz gdy znowu sobie przypomniał w pełni prorocze sny. - Dlatego muszę wiedzieć co dokładnie się wydarzyło, i jak polegli Twój brat i kompan. To może być kluczowe w tym, by do kolejnych tak tragicznych pogrzebów nie doszło. Sądzę, że zdaje sobie pan, panie Albrechcie z tego co wiąże się z pełnią Morrslieba.

Herman odchrząknął, znowu zerkając za okno i poprawiając rękawy płaszcza, zerkając na regał książek za nim. - Dodatkowo muszę określić, kiedy następna pełnia się odbędzie. To także może mieć znaczenie dla sprawy. - Kapłan wiedział, iż zanim się za to zabierze - musi się pomodlić do Morra, prosząc o dalsze wskazówki. Śmierć kolejnych osób, a zwłaszcza dzieci na skutek jakiegoś okropieństwa była niedopuszczalna.
 
__________________
Prowadzę:
Kryminaliści: Ucieczka Termin: 04.05

You are in Carcosa now.
Yellow King jest offline