Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2018, 14:05   #402
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Aoki Densetsu Shoot 46-58

Czyli, ufff wreszcie koniec.
Nie zrozumcie mnie źle, ale 58 odcinków to...ekhem...dużo.
Mam kilka uwag.
Kazumi okazuje się mało ambitna. Ktoś mógłby powiedzieć, że miłość zwyciężyła, ale Szkoda Dziewczyny. Ze świata siołbisnesu do prania strojów. Eh.
Trener Kakegawy przez cała serię nie robi zupełnie nic ograniczając się do okazjonalnego komentowania sytuacji na boisku. Ostatecznie przejmuje stanowisko Naczelnego Wręczacza Korków. Toshiemu.
Nie wiem czemu nie zostanie pokazany finał mistrzostw kraju. Ot, przeskok o pół roku do przodu. Zabrakło forsy na dokończenie serii, czy co? Tsubasa swoje wady ma, ale pokazuje się wszystkie mecze podczas, bagatela, 666 odcinków. Ale ok, choć mecz z Maeyamą Industry to nie ten poziom co poprzednie wielkie mecze serii. Nagle choroba Tsubasy, wiecie, pojedyńcza akcja komentowana na gorąco przez cały stadion (a nawet woźnego, pana Zdzisia), dopada serię. Z Fujita East było lepiej.
Ostatecznie nie jest tak źle. Więcej, jest dobrze, w porywach bardzo dobrze. Polecam wszystkim miłośnikom sportu.
Ocena końcowa 7,5/10. Bo jest fajnie.

Cheers
 
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem