Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2018, 20:23   #952
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Czasu wygląda na to że nie ma.

Wcześniej nie czytałem postu tylko tak na szybko i nie zauważyłem, że on prosi Marwalda, tak to jest jak się za szybko wrzuca do dyskusji.

Aj to troszkę problematyczne. Dobrze rozumiem? On chce, aby Marwald rzucił na rozproszenie magii, idąc tym tokiem myślenia, chce, aby zaklęcie przestało na niego działać, aby przestał się starzeć. I później to że wypowiada zaklęcie jest wyleceniem lekkim w przyszłość, że to jak Marwald nie rzuci zaklęcia, czy obojętne i tak będzie próbował?

To troszkę zakręcone, ale wydaje mi się, że mamy znowu przewagę znając dodatkowe fakty, nawet jak rzucę zaklęcie na rozproszenie wiatrów magii i on zacznie świrować, to w tedy możemy do końca rozwalić kamień i bo zamiatane. Czyż nie??

No i przechodząc do ostatniego, mamy wskazówkę, aby pokonać maga, tym samym, że jest on zły i knuje, nie mamy nic dokładnie chyba o zniszczeniu zarodka zła, albo coś podobnego co mogło by oznaczać niszczenie kamienia, nie?
 
Inferian jest offline