Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2018, 21:31   #126
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Zdaję... - odchrząknął. Rozejrzał się leniwie dookoła. Z zewnątrz dobiegł go dziewczęcy śmiech, która sprawił, że cała sytuacja wydała się dziwnie groteskowa. - Zdaję sobie sprawę z tego, co znaczy pełnia Morrslieba. Może też od razu wspomnę o czymś, z czym z roztropności się nie afiszuję. Jestem czarodziejem. - Podrapał się po pokrytym zmierzwioną brodą policzku. - Być może dlatego to właśnie mnie zobaczyłeś wyraźnie we śnie. Być może my obaj mamy większy kontakt z tym, co niewidoczne gołym okiem. I mocniej po tym stąpamy. Nie wiem.

- Zresztą, najpierw do pytania - zawahał się. - Nie pamiętam szczegółów. Byłem jak w transie. Wiktor, mój przyjaciel, jeśli dobrze pamiętam zginął rażony ciosem rycerza Chaosu. Mój brat... Josef zginął w moich rękach od ran, które mu zadali. Ja... nie zdążyłem go uratować. - Zwiesił głowę, zawstydzony przed samym sobą. - Widziałeś mnie i nieznajomego płaczących nad grobem? Groby Josefa i Wiktora były dwa i płakałem tylko ja. Mogłeś zobaczyć inny pogrzeb?

Po chwili jeszcze dodał:
- Tam były bestie, dotknięte Chaosem. Ale zdaje mi się, że wszystkie są już martwe. Które rodziny w Gladisch mają trójkę dzieci? Widziałeś coś jeszcze?
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 19-03-2018 o 15:33.
Fyrskar jest offline