Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2018, 14:55   #196
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Powiem tak. Nie wszystko w mojej sesji da się przeskoczyć i dotyczy to każdej postaci, lecz z ostatecznymi wnioskami poczekajmy do końca.

Zanim przejdziemy do dalszej części, mam do Was kilka hipotetycznych pytań. Nie sugerujcie się nimi, ponieważ samo ich zadanie nie implikuje, że znajdą swoje odzwierciedlenie w poście. Muszę jednak wiedzieć jak mogą zareagować Wasze postaci na konkretne sytuacje. Potrzebuję tych deklaracji dla spójności sceny, a nie chcę nikomu przypisywać działań, których bohater by nie podjął. Jeśli ktoś woli, może wysłać mi odpowiedź na pw.

@Alaron co Jacob dokładnie zrobi jeśli podczas szukania swoich rzeczy trafi na Gregory’ego? Czy podczas podążania za resztą grupy będzie starał się ukrywać lub wyjdzie do niej jawnie (jeśli tak, to kiedy)?

@Deszatie/@Mi Raaz jaka będzie reakcja Denisa i Richarda, gdyby zauważyli Jacoba na wolności?
 
Caleb jest offline