Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2018, 16:01   #30
Plomiennoluski
 
Plomiennoluski's Avatar
 
Reputacja: 1 Plomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputacjęPlomiennoluski ma wspaniałą reputację
- Naprawdę? Zależy? Będę pamiętał, że to ode mnie zależy. Skoro masz wątpliwości, to nie zostaje mi myśleć, że nie. Pytałem co umiesz, bo raczej będziesz musiał się czymś zająć prędzej czy później. - Powiedział Yetar przekrzywiając głowę i patrząc na mężczyznę.

- Wezmę środkową wartę. - Powiedział fetchling, szukając sobie odpowiedniego miejsca do spania. Zastanawiał się nad naszyjnikiem, rzucanie ognistymi kulami niczym mag, było intrygujące. Szkoda, że mag nie powiedział mu o tym wcześniej. Wtedy mogliby sobie poradzić z orkami w przeszłości nieco inaczej. Nagła myśl rozbudziła go prawie całkiem. - Jaki byt według ciebie się nie poddaje takim słabostkom? - Zapytał niemalże oskarżycielski.
 
__________________
Wzory światła i ciemności pośród pajęczyny z kości...
Plomiennoluski jest offline