Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2018, 19:06   #8
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
- Hę? Gdzie? - głupkowato zapytał noob.
Regularnie się pojawiają, a przynajmniej do niedawna tak było, co chwilę tylko 1 i 1 poziom... ostatnio nieco mniej, ale raz w miesiącu z reguły coś wyskakuje, ot np. tydzień temu zakończono rekrutację dla 1-poziomowych odnośnie Bezsłonecznej Cytadeli :PP




Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Jestem zainteresowany, tylko mam prośbę o podanie jakiejś przybliżonej lokalizacji w świecie, gdzie znajdują się postacie (czy raczej gdzie się znów spotykają), albo jakiejkolwiek innej informacji fabularnej. Tworzenie postaci w ciemno, bez kontekstu sytuacji jest czymś, czego osobiście za bardzo nie lubię, a co za tym idzie gorzej ją odgrywam.

Pytanie 1: Dopuszczasz atut skrzydła przybysza dla aasimara/diablęcia z podręcznika Rasy Faerunu?

Pytanie 2: Można stworzyć sobie część ekwipunku samodzielnie?

Wstępnie zgłaszam chęć zagrania wojownikiem, kapłanem, czarodziejem, albo tropicielem.
Lokacje to by tak były: Waterdeep, jego okolice, Zachodnie Ziemie Centralne, Dzikie Pogranicze.

Odp.1 Musiałabym się zastanowić... CHYBA tak :P

Odp.2 Nie, raczej nie. Według mnie to leci w kierunku faworyzowania klas czarujących, co to właśnie mogą sobie takie rzeczy samodzielnie stworzyć, a nie-czarujący będą odnośnie tego "poszkodowani" i/lub zacznie się mocne kombinowanie, i wielu graczy będzie brało nikomu do szczęścia niepotrzebne umiejki profesji, żeby zaoszczędzić te parę złociszy...

Jeśli jednak nadal się będziecie przy tym upierać to by trzeba to było dokładniej obgadać na gg lub pw, albo nawet tu, co konkretnie kto by chciał swoją postacią stworzyć, może wtedy bym pozwoliła na to i owo, ale z pewnością nie będzie to cały ekwipunek, ani jego połowa, co najwyżej pojedyncze przedmioty.

Panie Elfie jeśli naprawdę nie zgłosi się żadna forumowiczka, lub co najwyżej tylko 1, a ja uznam, że w drużynie jest kobitek za mało, to wtedy ewentualnie
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 25-03-2018 o 19:10.
Buka jest offline