Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2018, 23:11   #37
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Alchemik pokręcił głową ze smutkiem. Wyglądało na to, że paladynka nie do końca uważnie słuchała jego wywodu sprzed chwili.
- Niestety lady Diano, z przykrością ponownie muszę stwierdzić, że nie posiadam wymaganych do tego umiejętności, nigdy nie szkoliłem się do roli medyka. Jestem w stanie udzielić pomocy, przygotowując odpowiednią mieszankę ziół i leków, ale sama kuracja powinna być przeprowadzona przez kogoś o większych kompetencjach w tej dziedzinie. Jeśli zaś chodzi o pochodzenie owej rośliny, oczywiście niewykluczonym jest, że wspomniana przeze mnie historia bierze swój początek w folklorze, nie mając żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Właśnie dlatego w tym momencie wielce przydatne byłoby wsparcie kogoś, kto jest w stanie stwierdzić, czy kwiat jest źródłem mrocznej aury - może to być znaczące przy próbie znalezienia lekarstwa.

Zoren rozejrzał się po pomieszczeniu, licząc na wsparcie. Sytuacja nie wyglądała bardzo optymistycznie - ich grupka wydawała się nie zawierać nikogo potrafiącego leczyć, przez co większość nadziei należało pokładać w kilkunastoletniej dziewczynce.
 

Ostatnio edytowane przez Sindarin : 27-03-2018 o 08:42.
Sindarin jest offline