Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2018, 00:10   #39
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Kharrick słuchał wywodu i aż się wzdrygnął.
- Jak ja nie lubię nieumarłych - wzdrygnął się. Do tego ta myśl, że gdzieś w okolicy może być ich cmentarzysko. Może był to tylko jeden... lepiej sie nie zastanawiać za dużo.

- To ja pomogę z przenoszenie... - nie skończył widząc, że może nie być do dobrze odebrane. Taki szpet jak on macający dziewczęce rzeczy. A tu spalili kilku dziecięcych gwałcicieli. Może lepiej nie dawać fałszywych podejrzeń. Jeszcze się ktoś nakręci. Lea zaś... jaśniała. Miała aureolę, która zaraz znikła. Może po prostu dzieci w tej wiosce mają ciążącą nad sobą klątwę. Albo wszystkie dzieci są po prostu bezradne.

- Mogę ci w razie czego pomóc - rzucił do Zorena zaraz się poprawiając. - Umiem dobrze podawać aparaturę... Czy coś.
 
Asderuki jest offline