Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2018, 13:07   #49
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
- Widziałam – potwierdziła Ocelia, ale szybko uświadomiła sobie, że przyznawanie się do tego działa na jej niekorzyść – Ale i tak już cię nie pamiętam, nie musisz się martwić, ja mam bardzo słabą pamięć. Jestem pewna, że nikogo z was nie rozpoznam na okazaniu a generalnie to nie planuję nikomu tego zgłaszać – zaśmiała się nerwowo, coraz bardziej spanikowana.

Gdyby na spokojnie przemyślała sytuację – bez emocji i hormonów, które zalewały jej układ limbiczny – może by nawet doszła do jakiś rozsądnych wniosków. Dopuściła do siebie myśl, że mogą mieć rację. Działo się jednak za dużo i za szybko, a strzały w ich samolot nie polepszały sprawy. Zaraz zginie, przez pomyłkę kilku mutantów! Zaczęła panikować.

Złapała chłopaka za koszulkę.
- Muszę stąd wyjść – mówiła szybko, coraz bardziej nerwowo. – Poproś panią Frost, żeby wylądowała i pozwoliła mi iść! Wy odlecicie i serio nikt się nie będzie czepiał. Ja nie planuję iść na policją ani nigdzie, niczego nie będę zgłaszać, możesz mi wierzyć! Powiedz jej, że muszę iść! Idź! - zażądała.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline