Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2018, 19:34   #1616
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Andrew, Cosmo
szeryf popatrzył z nienawiścią, odezwał się za to Dunn
-Chuj z tym, mogę wam powiedzieć co wiem, ale nie chce wisieć, jak dla mnie wygnanie jest ok, dajcie mi jakąkolwiek broń i jakieś zapasy a to miasto już nigdy więcej mnie nie zobaczy. Wiem że decyzja nie należy do was ale nie mam zbyt wiele do stracenia. Szukacie bękarta miłowanego przez lud burmistrza, dzieciak ma zamiłowanie do noży i lubi je testować, niestety jaj mu brakuje żeby wystartować do jakiegoś faceta więc wyżywa się na dziewczynach, dosyć szybko do tego doszliśmy ale zanim przyszło do aresztowania Mansfield postanowił się skontaktować z Cantrellem i okazało się że mamy sprawie ukręcić łeb, więc ostatecznie nawet z naszych ludzi mało kto wie. Jak podejrzewam w tej chwili gnojek już usłyszał co się w mieście dzieje i kończy pakować swoją kolekcje noży a jeśli ma jakiś przebłyski intelektu to także zapasy więc na waszym miejscu brałbym szybki wóz i gnał w odwiedziny bo możecie już go nie zastać w domu.

Sam
szło całkiem nieźle, choć powoli żeby nie rozhartować wierteł trzeba było pracować na niskich obrotach więc szło powoli a mimo to wiertła tępiły się o wiele szybciej niż Ortega by sobie życzyła, no cóż Szwecja ponoć słyneła z jakości stali. Ostatecznie udało się wywiercić otwory, teraz pozostała kwestia zainstalowania pierscieni i lunety, a potem przestrzelania broni
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline