Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2018, 13:14   #167
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
-Skoro jesteś taki silny to może pomożesz mi z Mieczysławem?- zapytała ironicznie. Podeszła po Zbysia. Gówno z niej chyba już odpłynęło kanałami ściekowymi do Radomia, tam mieszka jej ciotka-klotka, ładna miejscówka, ładna dzielnica tylko Polacy jacyś tacy wybredni na to Miastko*.
-Ty bierz nogi ja biorę głowę - powiedziała Lucyna. No co, nie będzie oglądać mu klejnotów i to sinych, a w dodatku skórka chyba zeszła z przyrodzenia mężczyzny. Ach co za proza życia. Dwa elfy, w tym jeden widzący, a ten mag drugi mag co chwilę musiał się wykazać męstwem. Za to drugi elf, bo ona jest jedną nie? Jedna baba na dwóch chłopa, który jeden z nich był z nią od zarania dziejów. Oraz ją zrespił. Ona też kiedyś musi go zrespić i będą kwita. Nie wie co to słowo oznacza, ale kwita to chyba kawałek bułki bez masła i z dżemem obok kanapki to, wg niej jest kwita. Usłyszała jakiś rumor za drzwiami tam, gdzie przed chwilą był konował, któremu trzeba było wyjaśnić przebieg misji. Przebieg wynosił jakieś 25 metrów od chodnika do kibla + wysokość delikwenta.
-Bitwa. Ja mam oprogramowanie protokolarne nie niszczące - powiedziała do siebie dziewczyna obracając się szybko wokół siebie myśląc, że się ubrała jak w Simsach. To chyba jednak wkrótce nie działa jak myślała. Ona chyba powinna w końcu myśleć, ale nie to nie dla niej. Myślenie jest dla idiotów.
-Lucyna cię poprowadzi. Nie bój nic - powiedziała do Partridge’a i puściła do niego oczko, którego i tak need widział. Znała się na magii nie? Ma Magisterskie Ubezpieczenie Zdrowotne Autobusów w skrócie MUZA. To jak się skoncentruję i będzie miała odpowiednią ilość many nawet płynnej many to postara się wyczarować oczy dla Pana elfa by jej kompan w końcu mógł ujrzeć wybrankę swego losu na “własne oczy”. Znów cytat z Gfiezdnych Fojen. Lubi ten program Magdy Gessler.



*Miastko - dzielnica zapijaczonych grubych policjantów z Radomia.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 29-03-2018 o 16:01. Powód: Autokorekta
Adi jest offline