Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2018, 22:09   #223
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 15

- Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do prawie do końca work week (czw. 05.IV). Coś komuś jeszcze zostało z reala niech da znać, jak nie da znaczy, że jak dla mnie jest pisaty :>


- st. ag. Beaumont 10/10 zdrowa; wychłodzenie 35/50 min
- mł. ag. Gulbrand 9/10 draśnięty
- mł. ag. Wainwright 10/10 zdrowy; wychłodzenie 25/30 min


Mamy początek Tury 15. Przez tą turę dotąd minęło parę chwil powiedzmy z 5 min. I nadal było to akszynowe parę chwil.


- Rozdzieliliście się więc macie dwie oddzielne odpisy/scenki. Ale pi x oko dzieją się w tym samym czasie. Gabrielle i John i mar. Curtis i dwaj brytyjscy marynarze są na poziomie III na galeryjce nadbudówki. A Edvard jest na poziomie IV na galeryjce. Gabrielle i John się widzą a Edvard z nimi nie.



@Edvard



- W stronę Edvarda przestał lecieć ołów. Niemcy trzymają go na muszce, każą rzucić broń, wyłazić no generalnie widać oczekują przekucia deklarki o poddaniu w czyn. Pod koniec posta w stronę Edvarda mierzy jeden osobnik z pistoletu i drugi z karabinu.

- W międzyczasie przy schodach jest całe zamieszanie. Ktoś wbiegł na wasz poziom (IV) i zaraz potem przy schodach wybuchła krótka ale gwałtowna strzelanina. Jeden z Niemców oberwał i upadł, drugi wycofał się spod schodów. Reszta obstawiła wejście schodów.

- Pod koniec posta wydaje się, że "Altmark" zaczyna zwalniać.



@Gabrielle i John




- Hmm... Jakby co to jak turę temu mamrotałem tam pod nosem ten kawałek:

Cytat:
Ci z góry celują i pewnie otworzą ogień. Pierwsze dwie osoby za jeńcami mają szansę otworzyć ogień. Ustalcie kto to jest, albo BG albo BN albo jakieś kombo.


- To chodziło mi dosłownie Dwie, pierwsze osoby za jeńcami Tylko te dwie mają miejsce by otworzyć ogień w górę schodów. To podobna sytuacja jak wcześniej strzelanie Johna wewnątrz nadbudówki też przez schody. Ci co są dalej od schodów nie widzą ich zakończenia więc nie mogą tam strzelać. Dlatego pokulałem za strzelanie dwóch pierwszych osób czyli Gabrielle i Johna

- A w ogóle jak zawsze mówię ktoś coś nie jest pewny śmiało można się pytać

- Okey, czas Wam się kończy, głównie Johnowi i Curtisowi. Zostało im jakies 5 min aktywności nim zimno ich wyłączy z sensownych działań.

- Z kulania na strzelanie wyszło, że Niemcom nie udało się trafić agentów a agentom udało się trafić jednego Niemca. Drugi się zawinął więc pod koniec posta na górze schodów nikogo nie widać.

- Pod koniec posta wydaje się, że "Altmark" zaczyna zwalniać.



---


- No na razie chyba tyle. Jakby co to pisać i pytać. A póki co wesołych i spokojnych świąt
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline