Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2018, 17:38   #706
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Tłok. Wielka rzadkość liń prostych. Liczne kontrole i oczekiwania przy punktach granicznych. Opieszałość kontrolujących. Jeszcze raz tłok. Nieefektywne sposoby określania kto może, a kto nie. Kłótnie kontrolowanych z kontrolującymi.

Wy się nie przejmujcie, bo macie od tego kolejkę Regencką =p

I już nie pamiętam toku decyzyjnego, ale Beshan zgarnął Hegemona.
Cokolwiek pojawia się na poście to jest informacja jawna. Czy to przez bezpośrednie raporty Radnych między sobą, czy za pośrednictwem "czujek" których każdy z was ma pełno. C'mon... na mostku było wtedy jeszcze kilkudziesięciu ludzi... chyba nie sądzisz, że Beshan nie ma tam swoich =p

Miałeś test spostrzegawczości który oblałeś a to, że Beshan był gdzie indziej wcale nie oznacza, że jego ludzie nie mogli już być sektor od mostka.

Post postaram się niedługo napisać.
Sytuacja z Sharaeelem nie jest jeszcze rozwiązana, ale teraz będę gonił jak cholera i przesuwał do przodu średnio czekając na decyzje, przyjmując generyczne.

Zbyt miękki jestem -.-"

EDIT:
Ok. Doprowadziłem z Eleisharem scenę do końca. Teraz ma to ładnie opisać i wrzucić. Po nim będzie post Legiona, a wtedy moja kolej i kończymy Rozdział Pierwszy Sesji
 
Arvelus jest offline