Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2018, 21:17   #52
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cóż poradzić. Nie udało się na czas. Sorki .

Post już jest, czas na narzekania MG.
Po pierwsze, choć popchnąłem akcję, to rozgrywkę należy zacząć wcześniej jeszcze w obozowisku. Tyńcia może mieć jakieś nowinki i informacje po przebudzeniu.

Poza tym, Wolfset... ja wiem że nie jestem najbardziej odpowiednią osobą do tego, z racji robienia błędów, nadużywania wielokropka i traktowania interpunkcji jak osobistego wroga. Ale ostatni twój post był tak napakowany bykami i czasami nieczytelny, że mnie załamał. Proszę o odrobinę dyscypliny i autokorektę po napisaniu. Żeby byki nie rzucały się tak w oczy.
Wiem, że to trudne bo i moje posty posty nie są idealne. Wyłapuję w nich błędy nawet po zrobieniu czwartej korekty, ale... postaraj się, by chociaż jako tako się prezentowały , ok ?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 04-04-2018 o 11:26. Powód: byki... bo co innego ? XD
abishai jest offline