Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2018, 22:27   #254
GrubyErni
 
GrubyErni's Avatar
 
Reputacja: 1 GrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputację
- Nigdy nie wiem kiedy powinnam ugryźć się w język. Brawo! Rozgryzłeś mnie, ale tylko częściowo. - Margaret usiadła po "turecku" na ziemi. - Jedyne polowanie jakie urządza Marvel to polowanie na "wybitne" jednostki. Nie szuka ich w celu badań, tylko w celu rekrutacji. Czy kiedyś myślałeś o tych normalnych? Ja tak. Ich życie jest takie proste, ma tle możliwość, jest piękne. Czy to nie jest warte by je chronić? Jestem gotowa bronić tych, którzy sami nie są w stanie. Czy naprawdę uważasz, że Tarcza bawiła by się w jakieś podchody, gdyby chciała Cię uwięzić? Już to widzę, że wysłali by tu tego doktorka i mechanika, a tym bardziej mnie. Czy widzisz sens w walce? Zakończony tą dyskusje, proszę. - Margaret wyciągnęła swoją delikatną dłoń w stronę Słaba i w międzyczasie dalej prowadziła monolog. - Zaufaj mi.
 
GrubyErni jest offline