Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2018, 15:56   #256
GrubyErni
 
GrubyErni's Avatar
 
Reputacja: 1 GrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputacjęGrubyErni ma wspaniałą reputację
-Jestem po pierwszym roku psychologii. Powiedziałam tak, żeby zobaczyć twoją relacje. Nazwijmy to poimieniu, złapałam Cię w coś w stylu pułapki psychologicznej. Udawałeś zadowolonego, a wręcz cieszącego się tym, że Tarcza da ci spokój. Jednak oczy to zwierciadło duszy i widziałam w nich błysk. Jeżeli rzeczywiście wydawał byś się typem człowieka gotowym rozszarpać każdego na strzępy, to raczej by mnie tu nie było. Widzę, że nie chcesz robić ludzią krzywdy. Widzę w tobie coś więcej niż szklanego potwora. Widzę w tobie dobro. - Margaret kłamała jak z nut, licząc, że Slag da się nabrać. Drugą dłoń wyciągnęła Margaret w stronę jego głowy i przyłożyła ją do jego czaszki. - Wiem, że czujesz we mnie dobro, a ja czuję w tobie.
 
GrubyErni jest offline