Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2018, 08:36   #1
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Oko Yrrhedesa

Oko Yrrhedesa czas powoli zacząć Witam graczy, dzięki za zainteresowanie i dopracowane KP, życzę udanej zabawy i z góry przepraszam za wszystkie potknięcia świeżo upieczonego forumowego MG

Co by tu jeszcze napisać... Tempo zgodnie z propozycją 3/3 dni, długość odpisów jak Wam pasuje. Nie wymagam głębi i historii na pięć stron, fajnie jeśli napiszecie więcej niż 'to ja go tnę' Jak tu często piszą - na wysokość avatara mniej więcej? Zobaczymy jak to będzie wychodzić.

Posty poproszę z opcjami JUSTUJ i INDENT. Dialogi kursywą, myśli dodatkowo w cudzysłowie. Jak chcecie jakieś ozdobniki (muza, grafika) - proszę bardzo.

Światotworzenie - znów posłużę się wyświechtanym cytatem - w ramach zdrowego rozsądku, bez wpływania na fabułę.

Nie lubię podchodów w drużynie, kłótni itp. Od razu uprzedzam, nie ryzykujcie

Nie wiem, jak sprawnie pójdzie mi zakładanie sesji, a jeszcze chcę przejrzeć KP. Żeby nie marnować czasu opiszcie proszę Waszą sieć powiązań – kto kogo zna i jak bardzo. Dogadajcie się tutaj albo przez PM. W ochranianej przez Was karawanie było wielu kupców, mogliście być wynajęci przez różnych albo tych samych kupców. Możecie znać się bardzo lub pobieżnie. Zgodnie ze stopniem znajomości, przekażcie sobie odpowiednie informacje.

Pewnie zapomniałem o ważnych sprawach, więc jeśli macie pytania... pytajcie.
 
Phil jest offline