Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2018, 09:02   #31
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
I tak dla mnie hitem polskiej edycji są takie określenia jak Tułacz i Hultaj <3
Z akolitami też chyba pomieszali, nie pamiętam jak przełożyli Consora itd itp.

Cytat:
I standardowa KP ma kilka wad tak szczerze. Mało miejsca na specjalizacje między innymi.
Dlatego ja wszystkie KP od wieków robię w dockach z baardzo opisowymi momentami Cechami Pozycji na przykład . Jedyne czego wtedy brakuje takiej KP to kółeczko z pdoxem i kwintą które ma tą swoją własną zasadę i do tego jest przydatne.
A co do Znajomości (czasem tłumaczonej "Wiedza o..." to przecież tutaj można wykupić ich kilka albo i kilkanaście gdyby ktoś się uparł, każda ze swoimi własnymi kropeczkami.

Cytat:
Co do Tomasa, on ma być właśnie opcją mentora od strony Eutnatosów jednakże nie pierwotnym mentorem. Pierwszego mentora miały docelowo albo trafić szlag albo miał oddać na jakiś czas pod opiekę postać Tomasowi.
Ja miałam pomysł na uczennicę jakiegoś barabbi która sama zakapowała swojego mentora po tym jak się zorientowała . Takie przekazanie ucznia by wchodziło w grę?

A, i jak podchodzisz do tajemnic postaci, mogą one być jawne a gracze powinni rozdzielać wiedzę swoją i postaci, czy nie należy gadać o rzeczach których inne postacie nie powinny wiedzieć tu w rekrutacji i ewentualnie później w jej opisie itd?

Mam już koncept i nawet imię postaci, ale nie wiem czy się zdąży urodzić bo ostatnio ciągle jestem chora, właśnie zaczyna mi się zapalenie ucha, fun

Cytat:
Również przygotowałem mały szablon:
Ale logo dałeś z edycji revised a nie z drugiej .
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 06-04-2018 o 09:04.
Selyuna jest offline