Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2018, 10:24   #32
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Skoro...



...a w końcu...

https://www.synonimy.pl/synonim/cwaniactwo/

...w takim razie inwestując w jedno, inwestuje się automatycznie w drugie! Dwa w cenie jednego!
Cieszę się, że ktoś rozumie mój ból i zakłopotanie Wpatrywałem się w spolszczoną wersję, a jakoś te dwa pojęcia za grosz nie chciały mi się dopasować do oryginałów


Cytat:
Napisał Selyune
I tak dla mnie hitem polskiej edycji są takie określenia jak Tułacz i Hultaj <3
Z akolitami też chyba pomieszali, nie pamiętam jak przełożyli Consora itd itp.
dodał bym jeszcze zienniaka sory, chciałem powiedzieć ziemiak

Cytat:
Napisał Selyune
A, i jak podchodzisz do tajemnic postaci, mogą one być jawne a gracze powinni rozdzielać wiedzę swoją i postaci, czy nie należy gadać o rzeczach których inne postacie nie powinny wiedzieć tu w rekrutacji i ewentualnie później w jej opisie itd?
Moim skromnym zdaniem, ciekawiej, gdy tajemnice pojawiają się w sesji w postach. Dojrzały gracz oddzieli wiedze, a sesja zyskuje smaczku i głębi.

Cytat:
Napisał Selyune
Ale logo dałeś z edycji revised a nie z drugiej .
Cóż... jestem niewidomy, za dużo na obrazku nie widzę. Opis był, że to logo do maga, nie wspomniano o konkretnej wersji
Jak ktoś ma link do poprawnego logo, mogę zamienić.
 
Ehran jest offline