Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2007, 12:28   #54
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Teraz trochę wyjaśnień!

Pewnie większość myśli, że MG odbiło bo wyrżnęła połowę drużyny... zaraz zaraz wy nigdy nie byliście drużyną :P!
Ale do rzeczy geerkoto zrezygnowało, z pewnych przyczyn, których nie mam zamiaru tu omawiać.Post do Nanaela to epitafium mojej miłości, mam nadzieję kochanie, że Ci się spodobało.
Lpok, po mimo mojej ogromnej sympatii dla Ciebie i Andurisa nie mogę tolerować zachowań szaleńczych, straceńczych i kroków samobójczych!Wybacz mi ale muszę mierzyć siły na zamiary a chorda 100 a nawet więcej głębian to nawet dla anioła miecza zbyt wiele.Bardzo mi przykroi mam nadzieję, że to nie wpłynie na nasze relacje poza LI, bardzo bym tego nie chciała bo cenię sobie nasza znajomość.

Poza tym przepraszam za te przestoje:P ale sesja dobiegła nareszcie końca i teraz już będę pisać regularnie, kajam się przed wami i posypuje popiołem.

Wasz MG Migdał
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 30-06-2007 o 16:57.
MigdaelETher jest offline