Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2018, 16:24   #34
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Wady z Księgi Cieni też gdzieś tam miałam na docu, ale już nie po polsku, a papierową zostawiłam chyba w poprzednim mieszkaniu (zresztą, czy ona nie była z pierwszej edycji? i czy ew. zady i walety można by brać z revised?).

Ale niekoniecznie chciałabym żeby postać miała aż tak przewalone, już prędzej widziałabym to jako coś za co jest znana i wręcz zdobyła uznanie czy wręcz Reputację, zaś ten pierwszy "zły" mentor w ogóle byłby z innej Tradycji, najchętniej z Kultu. Zaś jeśli Tomas nie pasuje jako "dobry" mentor to mogę spokojnie powołać do życia jakiegoś innego Eutka.
Chodzi mi o postać takiego nie pokrzywdzonego przez los maga którego ciągle prześladuje to że był źle uczony i źle traktowany, tylko właśnie takiego, który nie dość że będąc uczniem sam się zorientował że jego mentor wlazł na ścieżkę Zstąpienia, ale jeszcze miał determinację i odwagę żeby coś z tym zrobić. Mimo ograniczonych możliwości i tak dalej.

Co do sekretów to pytam też bo a. ja uważam że najfajniej jak one właśnie wychodzą i Coś Się Dzieje dzięki nim, ale nie każdy zachowuje zdrowe rozróżnienie między fikcją i często rodzą się z tego powodu kwasy, b. może ktoś planuje granie tym barabbi?

Cytat:
Niekiedy w taki sposób wrzucam jakieś poszlaki których gracze prawa zobaczyć nie mają. Czasem jest to tylko klimat, a czasem ostrzeżenie.
Powiem tak: <3

p.s.

Cytat:
Jak ktoś ma link do poprawnego logo, mogę zamienić.
No oczywiście że druga edycja to będzie to:

http://www.drivethrurpg.com/images/1/200.jpg

(sorry, jestę magonerdę)
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 06-04-2018 o 16:33.
Selyuna jest offline