Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2007, 14:10   #111
Khel
 
Reputacja: 1 Khel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodze
Posv

Posv dostrzegł jak mag znika z pola widzenia, miał nadzieję, że w raz z jego odejściem nie stanie się nic złego. Jak do tej pory niebo nie waliło im się na głowę, ale był pewien, że Merlin nie odpuście tak szybko. Najlepszym rozwiązaniem było zniknąć z tego miejsca jak najszybciej. Tek miał rację armia zapewne już była w drodze. Trzeba było coś szybko wymyślić.

- Tek ma rację musimy stąd znikać i to szybko. Pytanie brzmi, w którą stronę. Jeśli udamy się w stronę zamku ułatwimy zadanie rycerzom Artura, jeśli pójdziemy w inną to będziemy oddalać się od naszego celu. Nie jestem pewien jak długa droga jest do przejścia i ile czasu zajmie nam dotarcie do jaskini. Możemy iść okrężną drogą i wysłać zwiad do przodu. Nie jestem jednak osobą, która tu decyduje, potrzebna jest wasza zgoda. Jeśli chodzi o zwiad to proponuje Felixa i siebie, wydaje mi się, że potrafimy się znakomicie kamuflować. W przypadku, kiedy natkniemy się na wroga damy znać za pomocą komunikatorów. To jak podoba się mój plan?
 
__________________
"Gonna die in hell,
gonna pay for all his sins"
Khel jest offline