Wątek: Tacy jak ty 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2007, 14:54   #517
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mojego zdziwienia nie było końca gdy okazało się, że do nas nie strzelają, nie atakują, że w ogóle nic nie robią... Spokojna noc, mimo tego deszczu. Spokojna gdyby nie spadające maszty, żagle i Astaroth... Może i chodziło mi o to, by zrobił tu burdel ale jeśli będą nas atakować... Ach te Demony... Nigdy nie zrobią czegoś jak należy...
Wpłynęliśmy do portu. Jakiś mężczyzna pokazał nam, gdzie mamy zacumować. Przybiliśmy do brzegu, już mamy wychodzić a tu Jegomość każe nam płacić... Rozumiem, wielki port, miasto i w ogóle ale zbierać 20 sztuk złota z tak obdartego statku to chyba lekka przesada... Oczywiście mieliśmy złoto, i to nie mało, w końcu duchy obrobiły galeon paladynów, ino nasi niewidzialni "przyjaciele" nie mieli zamiaru płacić za miejsce w porcie, miejsce w ICH porcie.
Mężczyzna o mało nie dostał zawału, gdy zobaczył latające szable, gdy ujrzał Czachę zaniemówił... Może i dobrze, nie uśmiechała mi się bitka z strażą miejską... Podszedłem bliżej jegomościa i strzeliłem mu w ryj z całej siły, chciałem chłopaka uśpić, bo na zmęczonego wyglądał, pracować w nocy, któż to widział?!Następnie zaciągnąć go na pokład statku i kazać pilnować go duchom. Jak zwykle plany proste.
Po tym zabiegu najlepiej udać by się do jakiejś karczmy, zjeść coś ciepłego, np dziczyznę i popić dobrym piwem. Popatrzeć na kelnerki, i takie tam. Kto wie, może jakiś swój lokalik otworzyć? W końcu ma się złoto, duchy się podzielą ze swoim kochanym kucharzem. Pożyjemy zobaczymy.
 
Panda jest offline