Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2018, 23:46   #66
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Więc chciałbyś ruszyć ze mną chłopcze? - Zapytał Bosch. - Nie. Nie trzeba mi giermka. Nawet prędzej, niż później źle by się to dla ciebie skończyło. Uwierz na słowo. - Pokręcił głową. - I nie była by to miła śmierć. Lepiej ucz się rzemiosła swego ojca i rób to na czym się znasz, a nie bez celu będziesz się włóczył po szlakach.


Na widok Otwina, machnął mu ręką i i podszedł w jego stronę. - Widze ładnieś się urządził. - Pokiwał głową, opierając się o plot i oceniając chałupę. - Przytulnie, ale żałuj żeś tą pieczeń przegapił. Jestem pewien żeś nic podobnego w życiu nie jadł. No i może jakiś pieniądz da radę tutaj zarobić. - Pokazał zerwane ogłoszenie. - Zawsze można sprawdzić o co się rozchodzi. Na dodatek nie uwierzysz jakieśmy atrakcje w nocy mieli. I nie, nie mam tu na myśli dziewek. Tych niestety jak na lekarstwo. Parsknął rozbawiony. - Po drodze ci opowiemy. - Kiwnął głową, wskazując kierunek.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.

Ostatnio edytowane przez Cattus : 08-04-2018 o 16:48.
Cattus jest offline