Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2018, 13:46   #8
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 1 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
Witam współgraczy oraz MG i życzę wszystkim dobrej zabawy

Kea, zdecydowanie daje się zauważyć nawet w największym w tłumie. Trudno nie zwrócić uwagi na dziewczynę mierzącą ponad dwa i pół metry, o proporcjonalnej do wzrostu budowie ciała. Półolbrzymka dała się jednak poznać z dobrej strony, dzięki miłemu usposobieniu i widniejącym na jej młodej twarzy uśmiechu. Nie raz pokazała, że oprócz siły, jest też pracowita - np. podczas rozbijaniu obozu na noc.
Nie chwali się posiadaną bronią, ale na jej plecach spoczywa solidny stalowy pawęż.


Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Ktoś pamięta maksymalną szerokość obrazka, żeby się strona nie rozłaziła? Może się to przydac na przyszłość, a ja ciągle zapominam.
Nie wiem jak maksymalna i czy to nie zależy czasem od szerokości avików. Wydaje mi się, że Max 550 - można to łatwo przetestować. Ja używam i proponuję do 500, pamiętając o tym, że obrazki nie muszą być przecież na całą dostępną szerokość
 
Mekow jest offline