Wątek: Oko Obserwatora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2007, 20:16   #70
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Carthan czekał przy bramie, gdy zobaczył swoich towarzyszy.
-Co tak wolno?-zapytał ironicznie.
-Nie udało wam się? O jak mi przykro... Czy nadal jesteście zdania, bym nie próbował odnaleźć gnoma po... hmm... mojemu?-zapytał ze złośliwym uśmieszkiem.
-Jeżeli tak to ruszajmy, gdyż nie ma czasu do stracenia, ale nadal ofiaruję swoją pomoc-rzekł i uśmiechając się chłodno, zakreślał półkola Laską Salvadora. Nie oczekiwał na przyzwolenie, ponieważ Paladyn jest za dobry na to i nigdy się nie zgodzi, więc ruszył do lasu, szukając dobrego miejsca na obóz.
-Idziecie czy nie? Podejrzewam, że wy, żywe istoty potrzebujecie odpoczynku natychmiast, w porze najbardziej sprzyjającej wędrówkom-wyraził lodowato swoje zdanie, lecz wiedział, że potrzebują tego. Wspomniał czasy, gdy sam potrzebował nocy głównie do snu.
Może i mnie przyda się chwila odpoczynku-pomyślał.
 
Alaron Elessedil jest offline